Axess AG

Bezpečnost - Flexibilita - Inovace

Systémy Axess

Jsme uprostřed 4.průmyslové revoluce. "Internet věcí", "Průmysl 4.0" a "Big data" jsou buzzwords progresivní digitalizace a vytváření sítí mezi člověkem, strojem, výrobkem a službami. Tempo technologického rozvoje je dnes na rekordní úrovni. To vede ke stále kratším životním cyklům produktu. Předvídavost prostřednictvím inovací a flexibilita prostřednictvím modularity je naší odpovědí na tento věk.

AXESS se specializuje na vývoj a implementaci odbavovacích a kontrolních systému pro sportovní, kulturní či zábavní sektor a rovnež se zaměřuje na oblast veřejné dopravy. Dodáváme řešení na klíč v následujících oblastech: lyžarské resorty, výstavište, stadiony, aquaparky a zábavní centra. Rovněž nabízíme dlouholeté zkušenosti v řešení věrnostních karet, veřejné dopravy a parkovišť.

Jakožto mezinárodní společnost jsme implementovali systém ve více jak 40 zemích po celém světě. Od Aljašky po Kazakhstan a od Finska až po Nový Zéland. Naši klienti mají možnost težit z našeho know-how a znalostí mezinárodního trhu.

AXESS si cení hodnot spolupráce s našimi klienty. Nasloucháme a analyzujeme specifické požadavky a přebíráme zodpovědnost k jejich realizaci. S našimi zkušenostmi, technologickou odborností a kvalitním řízením jsme schopni garantovat, že projekt bude splněn dle požadavků a v dohodnutém termínu. Vyškolíme Vaše zaměstnance před samotným spuštením a během provovozu poskytneme podporu 24/7.

Obchodní značka AXESS zajištuje komfortní užívání a ergonomii pro obě strany, uživatele i provozovatele. Naše know-how je založeno na zkušenostech z více než 10,000 nainstalovaných aplikací a zařízení ve stovkách lyžarských resortů, fitness centrech, zábavních parcích, aquacentrech, sportovních stadionech a sektoru veřejné dopravy.


Díky modulární architektuře je systém AXESS ideální pro nasazení v lyžařských areálech. Vysoká kvalita použitých materiálů zajištuje bezproblémový chod i v těch nejnáročnejších outdoorových podmínkách.

Každé pokladní stanovište a odbavovací místo je schopno díky unikátní technologii operovat zcela nezávisle, přes datové spojení jsou data sychronizována do DataCentra. Veškeré operace, konfigurace, jakožto i napojení externích systémů či eshopu je umožněno právě přes toto datové centrum.

Ale Axess vám nabízí mnohem víc. S všestranností nabídky Axess učiníte vaše zdroje v resortu nejen efektivnější, ale také připravíte komplexní zážitek pro své hosty pohodlným. Jen s jednou kartou mohou hosté nejen na lanovku, ale mohou si také pronajmout kompletní lyžařské vybavení, rezervovat lyžařského instruktora a dokonce proměnit kartu na klíč od skříňky na úschovu vybavení.

S Axess.RESORT vaše lyžařské středisko startuje ještě inovativnější budoucnost. S Axess.CONNECT Axess nabízí také nejmodernější marketingový nástroj pro éru inteligentní komunikace. Ať už online letenky, počasí a informační služba nebo sociální média, …. S Axess CONNECT.APP přinesete celé vaše lyžařské středisko na smartphone vašich hostů. Samozřejmě díky modulárnímu designu mohou být všechna řešení společnosti Axess individuálně přizpůsobena vašim potřebám.

Široká škála dostupných tarifu (jednorázové, opakovaně použitelné, časové, bodové, skupinové, atd.) umožní nastavit konfiguraci tak, aby co nejlépe vyhovovala daným potřebám.

Moderní hardwarové komponenty s elektronicky pohánenými turnikety a optickými senzory umožní vysoce komfortní vstup i výstup, lze rovněž instalovat speciální vstupy pro kočárky ci vozíčkáře. Všechna zařízení je možné rozšírit o panic-mechanismus napojený na centrální poplašný systém.

AXESS nabízí několik vstupních medií: od klasických karet s barcode potiskem, přes čipové karty různých typů až po čipové náramky.

Systém lze dále rozšírit o funkcionalitu typu elektronické peněženky nebo městské karty. Všechna data jsou ukládána na Datové Centrum, kde s nimi lze pracovat, vzdáleně se připojit nebo napojit na externí systém. Součástí centrální části je reportovací modul poskytující potřebná, aktuální data.

Rezervační nákup "z obývaku", tzv. B2C systémy jsou předností systému AXESS. Uživatel má rovnež možnost si lístek sám vytisknout s vygenerovaným čarovým kódem a následně se bezobslužně sám odbavit. Všechna data jsou online přenášena do Data Centra, odkud jsou následně synchronizována do řidicích modulů vstupních terminálů. Pro redukci pořizovacích nákladů nebo například pro VIP lze rovnež použít ruční čtečky.

Standardizované datové rozhraní nabízí možnost napojení na externí aplikace.

Konktrolní a vstupní systémy AXESS jsou vhodné rovnež pro instalaci na sportovní stadiony a arény. Robusní železo, vysoká kvalita zpracování a funkcionality typu "magnetická brzda" zajištují vysokou míru bezpečnosti a spolehlivosti. Celý systém lze rovnež rozšírit o další kontrolní mechanismy jako jsou ruční čtečky a ruční monitorovací zařízení.

AXESS se snaží využívat dostupné high-tech komponenty a lze napojit na rezervacní systém operátora a následné odbavení provést zcela bezobslužně přes QR kód, který zákazník obdrží na svůj mobilní přístroj.

Konktrolní a vstupní systémy AXESS jsou vhodné rovnež pro instalaci na parkoviště.Konfigurátor

Vytvořte si komponentu dle svých potřeb v online nástroji na stránkách Axessu.

KONFIGUROVAT ONLINE

Axess AG
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace