AsterSystem

Ekonomika pořízení a provozu
Navrženo pro střední a malé areály
Nasloucháme vašim potřebám

AsterSystem

Automatickým odbavením osob se zabýváme od roku 1992. AsterSystem je skupina našich produktů, při jejichž vývoji jsme čerpali z těchto bohatých zkušeností. Vytvořili jsme komplexní systém vhodný pro menší a středně velké provozovatele a podmínky a potřeby českých a slovenských zákazníků.

Jedná se o modulární systém, který má mimořádně dobrý poměr výkon/cena. Pokladny EasyPay pracují se sofistikovanými periferiemi společnosti Axess. Turnikety EasyGate se opírají o kvalitní rakouské pohony značky Gottschlich a komfortní čtení čipových karet, splňující normu ISO 15693.

Vše je zaměřeno na rychlé a pohodlné odbavení zákazníků. Po mechanické stránce tomu slouží ergonomické madlo usnadňující pohyb lyžaře, výplň prostoru mezi nohama turniketu, dvojramenná závora či světelná a zvuková signalizace. Elektronická část umožní čtení na komfortní vzdálenost a rychlé vyhodnocení.

Provozovatel má všechny důležité procesy pod kontrolou, systém má k tomu vyvinuty SW nadstavby. Speciální požadavky jsme samozřejmě schopni flexibilně řešit vlastními kapacitami.Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace