Ticketing & Access

Společnost ASTER s.r.o. nabízí široké portfolio zařízení v oblasti pokladních a přístupových systému pro sportovní, kulturní či zábavní sektor. Jsme připravení nabídnout jednoduché řešení pro malé aplikace i velmi sofistikované systému velkého rozsahu. Hlavními oblastmi využití jsou lyžařské resorty, výstaviště, stadiony, aquaparky a zábavní centra. Rovněž nabízíme dlouholeté zkušenosti v řešení věrnostních karet, veřejné dopravy a parkovišť.

Široké portfolio aplikací nám umožňuje partnerství se společností AXESS ag, která patří mezi lídry trhu v celosvětovém měřítku. Jejich dlouholeté zkušenosti v oboru, rozsáhlé technologické a vývojové zázemí generující nová a nová inovativní řešení a různorodé aplikace po celém světě, to vše nám umožňuje přenášet toto know-how k našim zákazníkům.

I tato základna a naše více než 25ti leté zkušenosti v oblasti přístupových systémů nás přivedlo k myšlence realizovat i vlastní vývoj, jehož výstupem by mělo být zařízení nižší cenové hladiny oproti produktům AXESS s funkčností, která odpovídá potřebám většiny českých a slovenských zákazníků. Vznikl produkt s názvem AsterSystem, který jsme zaměřili hlavně na segment menších lyžařských areálů a sportovních zařízení.

Z širokého portfolia aplikací zmiňujeme ještě spolupráci při realizaci projektu Biketower. Jedná se o automatický zakladač kol, který má, kromě úschovy kol i sekundární nejen dopravní a ekologické bonusy.Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace