Zařízení pro automatický VÝDEJ online zakoupených SKIPASů - INTEGRACE dokončena!

Zařízení pro  automatický VÝDEJ online zakoupených SKIPASů - INTEGRACE dokončena! Axess AG

JEDNODUCHÉ-ELEGANTNÍ? 

Někteří naši zákazníci už znají nové zařízení PUB (Pick Up Box), které skvěle řeší fyzický výdej online zakoupených skipasů u zákazníků, kteří ještě nemají svůj nosič (resortní kartu). Počátkem léta jsme získali PUB jako demo zařízení pro náš showroom. Zahájili jsme proces integrace do našeho e-shopu, abychom zařízení mohli nabídnout zákazníkům už pro tuto sezónu. Dnes můžeme konstatovat, že integrace je dokončena a zařízení připraveno zabydlet se i na českých a slovenských horách.  

Jak to funguje? Velmi jednoduše. Zákazník, který by si rád zakoupil skipas do vašeho areálu na e-shopu a nemá vaši resortní kartu, dostane po úhradě příslušné částky e-mailem voucher s QR-kódem. Po příjezdu do areálu vytištěný kód nebo displej mobilního telefonu s tímto kódem přiloží ke čtečce PUB. V případě platného kódu zařízení automaticky vydá naprogramované a potištěné karty.

S detailnějším popisem se můžete seznámit zde na webu v sekci TICKETING & ACCESS nebo vás rádi uvidíme u nás s sídle společnosti, kde vše vysvětlíme a předvedeme na našem DEMO zařízení.

Takže OPRAVDU JEDNODUCHÉ-ELEGANTNÍ řešení!   

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace