Axess Tech Academy 2018

Axess AG

Po ukončení zimní sezony 2017/18 jsme byli pozváni na "Tech Academy" pořádanou v sídle společnosti AXESS AG v Salzburgu, kde se každoročně schází project manageři z celého světa.

Začalo to v Grenoblu před 20-ti lety

Axess AG

Tak se slaví výročí! Vždyť první prezentaci svých produktů Axess realizoval v roce 1998 právě v Grenoblu. Tedy před 20 lety! V Grenoblu, kde to vše začalo, Axess předvedl kompletní sortiment možností pro lyžařské areály a destinace. To vše na svém stánku s mottem „Customer Journey“ a pod názvem RESORT SOLUTIONS 4.0.

EasyGate se úspěšně zabydluje na sjezdovkách

Aster systém

V uplynulé sezoně turnikety EasyGate spolehlivě odbavily více než 2,5 milionu lyžařů. Spokojení zákazníci jsou pro nás tou nejlepší odměnou. EasyGate se ukázal jako perfektní nástroj k odbavení a regulaci, ať už u dětského vleku, či čtyřsedačkové lanové dráhy.

Rozšiřujeme nabídku čipových přepisovatelných karet

První novinkou je změna technologie přepisovatelné plochy. Hlavní přednost vidíme v tom, že je tisková hlava používána po celé své šíři. Velikost plochy si zákazník volí sám, nabízené rozměry 44 x 28mm, 44 x 34 - 84 mm na přední straně karty. Volitelné dotisky zákazníkem QR kód, WTP číslo, čárový kód se pak běžně dávají na stranu zadní. V nabídce nově máme i čip s větší kapacitou. Není ale vhodný pro všechny zákazníky, použití již musíme řešit konkrétně dle Vašich požadavků.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace